Reklama

Kościół

XXIV Spotkanie Młodych LEDNICA 2000

Jesteśmy w sytuacji, która naturalnie skłoniła nas do refleksji - co z XXIV Spotkaniem Młodych LEDNICA 2000? Dziś wiemy już na pewno, że 6 czerwca 2020 r. chcemy być razem, lecz w nieco innej formie.

[ TEMATY ]

Lednica

materiał prasowy

6 czerwca 2020 pragniemybyć razem. Jednakw tym roku–z uwagi na sytuacjęi w poczuciu odpowiedzialności–przenosimy Spotkanie z Pól Lednickich do...Waszych domów.Chcemy się połączyć z Wami przez Internet i wszystkie możliwe środki przekazu. Dotegorocznego hasła„Cały Twój”dodajemy #Lednicawdomu.Zaproście nas więcdo siebie(macie wprawę!☺), a my zaprosimy Was na Pola Lednickie.Mamy ogromną nadzieję, że połączycie się z nami duchowo. W tym roku na6 czerwca zapraszamy każdego z Was, wszystkie grupy, które zazwyczaj spotykają się w różnych terminach, a więc: Młodych, Dzieci, Seniorów i Motocyklistów.To dopiero będzie nowy wymiar.To będzie petarda!Lednica to entuzjazm wiary, a więc niech on trwa! Chcemy razemz Wami celebrować to,co w Spotkaniach Lednickich najpiękniejsze –wybór Chrystusa, radość i uśmiech, śpiew, taniec, wspólnąmodlitwęi adorację. Zrobimy,co w naszej mocy, abyśmy mogli tego razem doświadczyćjak najpełniej. Zapraszamy Was, by już dziś,w pełnym zaufaniu Bogu,powierzyć ten czasprzygotowań i powiedzieć: „Cały Twój”.W tym wyjątkowym roku nie może Was z nami zabraknąć! Bądźmy razem 6 czerwca! Śledźcie nasze media społecznościowe(Facebook, Instagram, Tweeter, YouTube)oraz stronę www.lednica2000.pl, gdziena bieżąco będziemy komunikowali szczegóły dotyczące Spotkania.

2020-04-27 15:01

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Lednica jest pełnoletnia!

W bieżącym roku 7 czerwca na Polach Lednickich odbędzie się XVIII Spotkanie Młodych Lednica 2000. Lednica ma już 18 lat. Jest zatem pełnoletnia!

CZYTAJ DALEJ

Nieznane fakty z udziału ks. Wyszyńskiego w Powstaniu Warszawskim

2021-07-31 21:32

[ TEMATY ]

kard. Stefan Wyszyński

Powstanie Warszawskie

Archiwum Instytutu Prymasa Wyszyńskiego

Ks. Stefan Wyszyński asystuje przy operacjach w szpitalu polowym, przenosi rannych na własnych barkach, pierze bandaże, udziela sakramentów rannym powstańcom, prowadzi prowizoryczne pogrzeby poległych - to mało znane obrazy z życia przyszłego kardynała i Prymasa Tysiąclecia. Podczas Powstania Warszawskiego ks. Wyszyński był kapelanem w okręgu wojskowym AK Żoliborz-Kampinos.

Z chwilą wybuchu Powstania Warszawskiego ks. Stefan Wyszyński pracował jako kapelan zakładu dla niewidomych w podwarszawskich Laskach. Jednocześnie był kapelanem miejscowych oddziałów powstańczych pod pseudonimem Radwan III i m.in. współtworzył szpital dla powstańców w Laskach. Podobno powierzono mu także opiekę nad termometrem, które to urządzenie pewnego razu zgubił. Pomogła dopiero interwencja św. Antoniego – termometr znalazł się w ulubionych kwiatach ks. Stefana, czyli nasturcjach.

CZYTAJ DALEJ

Zakończył się 21. Przystanek Jezus

2021-08-02 19:58

[ TEMATY ]

Przystanek Jezus

Przystanek Jezus/Facebook

Zakończył się Przystanek Jezus. Jego 21. edycja trwała od poniedziałku 26 lipca do niedzieli 1 sierpnia w Płotach, gdzie odbywał się tegoroczny festiwal Pol’and’Rock.

W czasie przedpołudniowej Mszy św. 1 sierpnia „przystankowicze” dziękowali Bogu za mieszkańców Płotów, za ich otwarte serca i domy.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję