Reklama

gps na życie

Sercańskie rekolekcje młodych

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Rekolekcje pod żaglami

Dokąd jedziemy?
Do Swobody k. Augustowa nad Jezioro Studzieniczne
Kiedy? 3-13.08 i 13-23.08
Propozycja dla uczestników w wieku 14-18 lat.
Wpłyniesz w inny świat. Tutaj Bóg jest tak blisko...

Rekolekcje wędrowne

Dokąd jedziemy?
Do Gliczarowa Górnego k. Bukowiny Tatrzańskiej – w Tatry
Kiedy? 8-18.08
Propozycja dla uczestników w wieku 14-18 lat.
Kilkadziesiąt kilometrów przemierzonych pieszo, by dotrzeć na piękne, tatrzańskie szczyty...

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Rekolekcje za granicą

Dokąd jedziemy?
Na wyspę Murter – do Chorwacji
Kiedy? 1-10.07
Propozycja dla dwóch grup wiekowych: dla młodzieży od 16 lat i dla uczestników pełnoletnich.
Czekają na ciebie zachwycające wschody i zachody słońca nad Adriatykiem.

Dokąd jedziemy?
Do Millstatt w Austrii, do Słowenii, Chorwacji, Włoch
Kiedy? 8-17.07
Propozycja dla uczestników pełnoletnich.
Zabierzemy cię nad piękne austriackie jezioro z plażą i otaczającymi je alpejskimi szczytami, pokażemy ci zabytki kultury chrześcijańskiej.

Dokąd jedziemy?
Do Czarnogóry – Św. Stefan
Kiedy? 2-12.09
Propozycja dla uczestników pełnoletnich.
Wyprawy na pobliskie szczyty pozostawią w twoim sercu wspomnienia na długie lata.

2016-05-25 08:49

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

To nie karnawał!

Brazylia przywitała pielgrzymów zimą stulecia; na południu Brazylii spadł śnieg, w Rio de Janeiro pada deszcz, ale entuzjazmu młodzieży nie jest w stanie ugasić żadna zła pogoda. Najsłynniejsza plaża brazylijska Copacabana gromadzi młodzież na modlitwie. We wtorek miało miejsce wyjątkowe spotkanie, kiedy wśród młodych zawitała Matka Chrystusa w znaku „Salus Populi Romani” (Ocalenie Ludu Rzymskiego - wizerunek Najświętszej Maryi Panny z bazyliki Santa Maria Maggiore w Rzymie - red.), dokonała się intronizacja krzyża. Była modlitwa różańcowa, nieszpory i koncert modlitewny. Na 6-kilometrowej plaży ustawiono ponad 30 telebimów pokazujących to, co dzieje się przy ołtarzu.
CZYTAJ DALEJ

Czy w Wielką Sobotę jest Msza św.?

Pytanie czytelnika: Koleżanka powiedziała mi, że w Wielkim Tygodniu nie ma Mszy św. w Wielki Piątek i w Wielką Sobotę. Nie bardzo rozumiem, bo Msza św. w sobotę przecież jest. Proszę o wytłumaczenie.
CZYTAJ DALEJ

Spotkanie Parolin - Vance. Współpraca ws. ochrony wolności religijnej

2025-04-19 18:31

[ TEMATY ]

Watykan

VATICAN MEDIA Divisione Foto

Kardynał Pietro Parolin, sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej przyjął w Wielką Sobotę w Watykanie wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Jamesa Davida Vance’a. Rozmowa dotyczyła bieżącej sytuacji międzynarodowej oraz współpracy pomiędzy USA i Stolicą Apostolską.

W spotkaniu w sobotę rano uczestniczył także abp Paul Richard Gallagher, sekretarz ds. relacji z państwami i organizacjami międzynarodowymi. Jak informuje Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej, podczas spotkania, które odbywało się w serdecznej atmosferze, rozmówcy wyrazili zadowolenie z dobrych stosunków dwustronnych pomiędzy Stolicą Apostolską a Stanami Zjednoczonymi Ameryki.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję