Reklama

Rozmaitości

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Absurd

Kto ma największy wpływ na obecną ekipę rządzącą? Wcale nie prezes Kaczyński. I kto tak strzelił, ten gapa. Przeciwnicy obecnego układu widzą w działaniach obozu prawicowego niewidzialną rękę Kremla. I co tu powiedzieć? Na pewno tyle, że to nie jest fantastyka. To czystej wody absurd.

Blef

Według innej – promowanej bardzo mocno przez media sprzyjające opozycji – teorii, sojusz amerykańsko-polski legł w gruzach, a Amerykanie w najbliższym czasie nie wpuszczą za żadne skarby do Białego Domu ani Andrzeja Dudy, ani Mateusza Morawieckiego. Obecny stan walki politycznej w Polsce można porównać do ostrej licytacji w partii pokera. W takiej królują blefy.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Blotki

Informację zdementował amerykański Departament Stanu. Nawiązując drugi raz do terminologii karcianej, oznacza to, że w ręce jednego z graczy są same blotki.

Nieszczęścia chodzą parami?

PO i .Nowoczesna kroczą dziarsko na drodze do zjednoczenia. Właśnie oznajmiono, że ugrupowania razem wystartują w wyborach do sejmików. Z tego ruchu wiemy tyle, że i Grzegorz Schetyna, i Katarzyna Lubnauer nie są przesądni – nie wierzą, że nieszczęścia chodzą parami.

Propozycja dla Kijowskiego

Bezrobotny Mateusz Kijowski, była nadzieja lemingów, już nie musi się martwić bezczynnością i narzekać, że z powodów politycznych nikt nie chce mieć z nim do czynienia. Nad Kijowskim ulitowała się prokuratura. Chce mu załatwić kontrakt na osiem lat. Odsiadki w więzieniu. Może to nie jest wymarzone zajęcie, ale lepsze to niż bezrobocie.

2018-03-14 11:04

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Bulwesujące sceny w kościele. Wokalistka zatańczyła w wyzywającym stroju przed obrazem Jezusa Miłosiernego

Nagranie piosenkarki tańczącej na tle ołtarza, zawiera treści „budzące skojarzenia bluźniercze oraz naruszające szacunek należny przestrzeni sakralnej” – przekazał rzecznik archidiecezji warszawskiej ks. Przemysław Śliwiński. Dodał, że tego rodzaju materiały nie powinny być realizowane w kościele.

Na nagraniu udostępnionym przez piosenkarkę na TikToku widać, jak Luna Wielgomas tańczy w kościele na tle obrazu Jezusa Miłosiernego.
CZYTAJ DALEJ

Troszczmy się o Kościół

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

źródło: pixabay.com

Rozważania do Ewangelii Łk 19, 45-48.

Piątek, 21 listopada. Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
CZYTAJ DALEJ

Prezydent: to Ukraińcy, przy wsparciu USA oraz UE, muszą mieć decydujący głos w rozmowach pokojowych

2025-11-21 22:42

KPRM

Prezydent Karol Nawrocki podkreślił w piątek, że to Ukraina padła ofiarą zbrodniczej agresji Putina i to Ukraińcy, przy wsparciu Stanów Zjednoczonych oraz krajów UE, muszą mieć decydujący głos w rozmowach pokojowych. Dodał, że agresorem była i jest Rosja.

„Pojawiające się propozycje zakończenia rosyjskiej wojny przeciw Ukrainie muszą uwzględniać fakt, że Rosja jest państwem niedotrzymującym umów” - zaznaczył prezydent Nawrocki we wpisie na platformie X.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję