Reklama

W wolnej chwili

Postaw na zdrowie z PGNiG!

Wszyscy wiemy, jak ważne, zwłaszcza w dobie pandemii COVID-19, jest zdrowie.
Mając to na uwadze, spółki z Grupy PGNiG oraz PZU połączyły siły i przygotowały wyjątkową ofertę – „Pakiet Na Zdrowie”, który zapewnia pomoc medyczną na najwyższym poziomie. Osoby, które wybiorą to rozwiązanie, będą mogły skorzystać m.in. z wizyt domowych pielęgniarki czy konsultacji u lekarzy specjalistów.

Niedziela Ogólnopolska 25/2020, str. 55

[ TEMATY ]

zdrowie

PGNiG Obrót Detaliczny

Na zdjęciu od lewej: Małgorzata Sadurska – członek Zarządu PZU SA, Zofi Czekalska ps. Sosenka, Henryk Mucha – prezes Zarządu PGNiG Obrót Detaliczny

Na zdjęciu od lewej: Małgorzata Sadurska – członek Zarządu PZU SA, Zofi
Czekalska ps. Sosenka, Henryk Mucha – prezes Zarządu PGNiG Obrót Detaliczny

„Pakiet Na Zdrowie”, przygotowany przez PGNiG Obrót Detaliczny, zapewni m.in. możliwość skorzystania z transportu medycznego w nagłej sytuacji czy z domowej wizyty pielęgniarki. Dostępne będą trzy warianty dla osób dorosłych oraz wersja dedykowana osobom poniżej 18. roku życia. Co ważne, wykupienie pakietów dla dorosłych i korzystanie z nich nie jest ograniczone górnym limitem wiekowym.

Polskie spółki pamiętały także o najbardziej zasłużonych – w związku z wprowadzeniem nowego produktu przekażą 500 pakietów Powstańcom Warszawskim.

– Od kilku miesięcy, na każdym kroku, udowadniamy, jak ważna jest dla nas bliska relacja z klientem. Pandemia COVID-19 pokazuje, że zagrożenie może się pojawić zupełnie nieoczekiwanie, dlatego gwarancja szybkiej i elastycznej pomocy medycznej jest nie do przecenienia – podkreśla Jerzy Kwieciński, prezes PGNiG SA.

W niemal każdym z pakietów klient będzie mógł skorzystać zarówno z usług telemedycznych, jak i osobistych konsultacji u specjalistów, m.in. okulisty czy kardiologa. Ponadto usługa, w zależności od wariantu, obejmuje przeprowadzenie badań profilaktycznych, takich jak EKG, USG czy badania krwi. Nowy produkt jest już dostępny w Biurach Obsługi Klienta PGNiG w całej Polsce oraz w elektronicznym biurze obsługi klienta eBOK.

– To już nasza kolejna oferta, po pakiecie usług „Pomocna Ekipa”, wypracowana wspólnie z Grupą PZU. Jestem przekonany, że „Pakiet Na Zdrowie” będzie się cieszyć nie mniejszą popularnością. Zależy nam, by szczególną opieką otoczyć również osoby starsze i zasłużone, dlatego wyszliśmy z inicjatywą przekazania blisko 500 pakietów Powstańcom Warszawskim. To bohaterowie, których do tej pory wspieraliśmy w ramach programu „Rachunek Wdzięczności” – przypomina Henryk Mucha, prezes Zarządu PGNiG Obrót Detaliczny.

Pierwszy, symboliczny voucher „Pakietu Na Zdrowie” trafił do bohaterki Powstania Warszawskiego – Zofii Czekalskiej ps. Sosenka. Wręczyli go wspólnie prezes Henryk Mucha oraz przewodnicząca Rady Nadzorczej TUW Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych Małgorzata Sadurska, która podkreśla dobrą współpracę z PGNiG: – Rok temu połączyliśmy siły z PGNiG. Dzisiaj niemal dwieście tysięcy gospodarstw domowych może liczyć na naszych specjalistów, którzy przyjadą i naprawią usterkę, nie nadwyrężając przy tym domowego budżetu. Przy okazji poszerzenia oferty o opiekę medyczną, chcemy otoczyć bohaterów Powstania Warszawskiego opieką i przekazać im „Pakiety Na Zdrowie”.

Reklama

Z nowego produktu mogą skorzystać wszyscy klienci PGNiG Obrót Detaliczny, którzy mają aktywną umowę na dostawę gazu lub prądu. Usługi medyczne będą świadczone w jednym z czterech wariantów, a opłata miesięczna wynosi od 35,98 zł do 80,98 zł.

Szczegółowe informacje na temat oferty, w tym regulamin, wykaz świadczeń oraz cennik pakietów, dostępne są w Biurach Obsługi Klientów PGNiG, na stronie internetowej: www.pgnig.pl/pakiet-na-zdrowie, w elektronicznym kanale obsługi klienta (eBOK) oraz pod nr. telefonu 22 515 15 15.

2020-06-17 11:09

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Biegiem po zdrowie

Nigdy nie wiadomo, w jakich okolicznościach może nam się przydać w przyszłości sprawność fizyczna, dlatego warto, żebyśmy o nią zadbali.

Pisanie o pożytkach płynących z biegania, kiedy Ukraina broni się przed rosyjską agresją, może się wydawać niestosowne (i przychodzi mi z pewnym trudem), ale... wychodzę z założenia, że pomoc naszym wschodnim sąsiadom ze wszystkich sił i na wszystkie sposoby w niczym nie kłóci się z chęcią, by wraz z nadejściem wiosny zadbać o swoją formę, odporność i samopoczucie.

CZYTAJ DALEJ

Ewangelia na niedzielę: Jakie jest przesłanie Jana Chrzciciela na moje tu i teraz?

2022-12-03 16:23

[ TEMATY ]

rozważanie

rozważanie Słowa Bożego

S. Amata CSFN

Określenie: „w owym czasie” sprawia wrażenie, że działalność Jezusa i Jana Chrzciciela przypada na jakieś mityczne „kiedyś”. Tak nie jest. Według danych historycznych początek działalności Jana przypada między 27 a 28 r. n.e. Jego osoba i orędzie wywoływały wówczas nadzwyczajne poruszenie. Nareszcie pojawił się prorok! Nie dziwi więc, że ciągnęły do Niego tłumy. Szczególną rolę Chrzciciela w historii zbawienia podkreślają w komentarzach na II niedzielę Adwentu, 4 grudnia, Danuta Piekarz i ks. Piotr Szyrszeń SDS.

1. Wystąpił Jan Chrzciciel

CZYTAJ DALEJ

Rycerze Kolumba otwarli w Radomiu Dom bł. ks. McGivneya

2022-12-04 09:04

[ TEMATY ]

Rycerze Kolumba

Tamino Petelinsek / Rycerze Kolumba

Najwyższy Rycerz Patrick Kelly, przywódca międzynarodowej wspólnoty Rycerzy Kolumba wraz z bpem Markiem Solarczykiem dokonali uroczystego przecięcia wstęgi w Domu bł. ks. McGivneya działającego przy parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Radomiu. Celem nowego ośrodka prowadzonego we współpracy z Rycerzami Kolumba jest działalność pomocowa dla uchodźców z Ukrainy oraz dla innych osób potrzebujących, niesienie pomocy prawnej i psychologicznej, a także realizacja szeroko zakrojonych inicjatyw edukacyjnych i duszpasterskich.

„Ten dom jest prawdziwym, konkretnym znakiem Miłosierdzia, Jedności i Braterstwa. Z pewnością bł. ks. Michael McGivney jest dumny z tego, co tu robicie” – powiedział Patrick Kelly, przypominając postać XIX-wiecznego kapłana, założyciela Rycerzy Kolumba i patrona otwartego dziś ośrodka.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję