Festiwal, który od 12 do 14 czerwca br. odbywał się w Wambierzycach, od ćwierć wieku przypomina postać wybitnego kompozytora muzyki kościelnej, urodzonego w 1820 r. w Wambierzycach, w domu położonym nieopodal dzisiejszej bazyliki. Tegoroczna edycja połączyła duchowość, kulturę i historię regionu, gromadząc artystów oraz miłośników muzyki z Polski, Czech i Niemiec.
Pomóż w rozwoju naszego portalu
