Reklama

Moje spotkanie z Matką w Obrazie Nawiedzenia

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Przyszłaś
jak jasny promyczek słońca
By rozgrzać nasze serca
By świetlistym promieniem
Rozjaśnić naszą codzienność
Zostań z nami na zawsze
Bo cóż może mi się stać
Gdy Ty jesteś ze mną

Tego dnia było słonecznie, tak jakby przyroda również witała Jasnogórską Panią. Pięknie przystrojone ulice i domy. W powietrzu powiewały biało-niebieskie flagi, zapowiadając przybycie niezwykłego Gościa.
Nadeszła wreszcie długo oczekiwana chwila, kiedy przed bramę powitalną podjechał samochód-kaplica, z której strażacy wynieśli Cudowny Obraz. Przybyły tłumy ludzi - tego dnia nie mogło nikogo zabraknąć. Wszyscy zostawili codzienne obowiązki, potrafili zorganizować sobie czas, by się z Nią spotkać. Powierzyć Jej swoje radości, nadzieje i niepokoje. Chciałoby się powiedzieć: „Jestem dla Ciebie, Maryjo, i nic nie jest ważniejsze od Ciebie”.
Stałam wśród tłumu, tyle chciałam Ci powiedzieć, za tyle podziękować, ale nagle zabrakło mi słów. Ale Ty wszystko wiesz, nie muszę mówić, wystarczy tylko wiedzieć, że jesteś i zawsze czuwasz. Ten czas chciałoby się przedłużyć i trwać w tym uwielbieniu, adorować Ciebie i modlić się milczeniem, cieszyć się byciem z Tobą.
Nadszedł jednak czas pożegnania i chociaż łzy płynęły z oczu, to nie były łzy smutku, lecz wdzięczności i szczęścia, że przyszłaś i zostaniesz w naszych sercach, przynosząc pokój i poczucie Twojej nieustannej opieki.
Chociaż upłynęło kilka miesięcy, kiedy patrzę na miejsce w kościele, gdzie przez dobę królowała Maryja, przypominam sobie Jej cudowne oblicze, oczy pełne miłości, pokoju i zatroskania. Takiej chwili nie można zapomnieć, żeby to nawiedzenie Matki nie przeszło, lecz trwało w codziennym życiu.
Dziękuję Ci, Maryjo, za nieustanną obecność w moim życiu.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2005-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

„Telegraph”: Putin ma wiele powodów do zmartwień, obawia się zamachu stanu

2025-10-26 14:01

[ TEMATY ]

Rosja

Władimir Putin

wikipedia.org

Władimir Putin

Władimir Putin

Gwałtowny wzrost deficytu budżetowego, stóp procentowych oraz cen benzyny to tylko kilka powodów do zmartwień dla przywódcy Rosji, Władimira Putina – wyliczył w niedzielę brytyjski dziennik „Telegraph”. Zdaniem gazety władca Kremla obawia się także zamachu stanu.

W artykule przypomniano, że w październiku Federalna Służba Bezpieczeństwa Rosji (FSB) oskarżyła Michaiła Chodorkowskiego, krytyka Kremla i dawnego rosyjskiego oligarchę, oraz 22 członków Rosyjskiego Komitetu Antywojennego o planowanie zamachu stanu. Chodorkowski, przebywający obecnie w Londynie, przekonuje, że te oskarżenia są kłamstwem.
CZYTAJ DALEJ

Zniszczono kapliczkę w Górach Świętokrzyskich. Sprawca poszukiwany

2025-10-26 12:37

[ TEMATY ]

Góry Świętokrzyskie

zniszczona kapliczka

sprawca poszukiwany

FB/Na Drodze Świętokrzyskie

Krajno Drugie (Gmina Górno). Uszkodzona przydrożna zabytkowa kapliczka

Krajno Drugie (Gmina Górno). Uszkodzona przydrożna zabytkowa kapliczka

W sercu Gór Świętokrzyskich doszło do przykrego incydentu. W nocy z 24 na 25 października br., nieznany kierowca, prowadzący prawdopodobnie samochód marki BMW, uderzył w przydrożną kapliczkę w miejscowości Krajno Drugie. Zamiast zatrzymać się i ponieść konsekwencje, sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, pozostawiając za sobą totalnie zniszczone miejsce modlitwy i refleksji - informuje portal Stowarzyszenia Fidei Defensor.

Podziel się cytatem - przypomina portal fideidefensor.pl.
CZYTAJ DALEJ

Trump reaguje na rosyjskie testy rakiety manewrującej o napędzie atomowym

Prezydent USA Donald Trump ocenił w poniedziałek przeprowadzone przez Rosję testy rakiety manewrującej o napędzie atomowym jako „niestosowne”. Trump wezwał przywódcę Władimira Putina do skupienia się na zakończeniu konfliktu na Ukrainie. Trump wyraził optymizm w kwestii relacji z Pekinem.

Podziel się cytatem – powiedział Trump dziennikarzom na pokładzie Air Force One w drodze do Japonii.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję