Reklama

Chcą korespondować

Aby nawiązać kontakt z osobami ogłaszającymi się w tej rubryce, należy napisać do nich list, zaznaczyć numer ogłoszenia, a redakcja przekaże go wskazanej osobie.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

4026. Czytelniczka z okolic Bielska-Białej
Jestem 35-letnią panną, katoliczką. W życiu kieruję się wartościami chrześcijańskimi, cenię ciepło domowego ogniska. Prowadzę spokojny tryb życia, pracuję. Pragnę poznać osoby w podobnym wieku, poważnie myślące o przyszłości, z południowej Polski.

4027. Czytelniczka ze Szczecina
Mam 61 lat, jestem wdową od 3 lat, osobą wierzącą, szczerą i bardzo wrażliwą na ludzką krzywdę. Lubię spacery, podróże, piękno przyrody. Doceniam ludzi religijnych, szczerych i uczciwych. Z nadzieją oczekuję na listy od osób samotnych.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

4028. Czytelniczka z woj. mazowieckiego
Mam 25 lat, wykształcenie policealne. Mieszkam w małym miasteczku, jeszcze nie założyłam własnej rodziny. Jestem spokojną, wrażliwą domatorką, ceniącą wartości chrześcijańskie. Moją wielką pasją są robótki ręczne i książki, a także zwierzęta i przyroda. Bardzo lubię zajmować się domem, zwłaszcza gotować i piec ciasta. Pragnę poznać przyjaciół na dobre i na złe, z którymi mogłabym porozmawiać na różne tematy.

4029. Stanisław
Jestem bardzo samotnym kawalerem, lat 56, na rencie, z okolic Zamościa. Wykształcenie podstawowe. Zainteresowania: wszystko, co piękne i dobre, dalekie podróże (byłem w Australii, USA, w różnych krajach Europy), ogrodnictwo; znam trochę język angielski. Pragnę nawiązać kontakt z osobami wierzącymi, spokojnymi, poważnie myślącymi o życiu.

4030. Zofia
Mam 54 lata. Jestem wdową na emeryturze, osobą szczerą i otwartą na drugiego człowieka. Mam pogodne usposobienie i wrażliwą naturę. Lubię przyrodę, dobrą książkę, podróże. W życiu kieruję się wartościami chrześcijańskimi. U innych cenię dobroć, uczciwość i bogate wnętrze.

2008-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Zmarł dr dr h.c. Krzysztof Czajkowski

2026-05-22 13:19

Archiwum

20 maja 2026 roku zmarł dr Krzysztof Czajkowski, wykładowca Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie. Żył 63 lata. Z Uczelnią był związany od 1 października 1990 roku (gdy występowała jeszcze pod nazwą Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Częstochowie). Był pracownikiem Instytutu Filologii Polskiej Wydziału Filologiczno-Historycznego, a następnie po zmianie nazwy Wydziału Humanistycznego (w 2019 roku).

Pełnił różnorodne funkcje, w tym m.in. był dyrektorem Instytutu Filologii Polskiej. Przez lata był koordynatorem Letniej Szkoły Języka i Kultury Polskiej, która funkcjonowała przy WSP, a następnie Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.
CZYTAJ DALEJ

Kraków/ Zakończyło się referendum ws. odwołania prezydenta i rady miasta

2026-05-24 21:26

[ TEMATY ]

Kraków

referendum

Monika Książek

W niedzielę po godz. 21 zakończyło się referendum, w którym mieszkańcy Krakowa decydowali, czy odwołają prezydenta miasta Aleksandra Miszalskiego (KO) i czy odwołana zostanie rada miejska. Według sondażu exit poll przygotowanego dla Polsat News przez Ogólnopolską Grupę Badawczą referendum będzie ważne.

Z sondażu wynika, że frekwencja wyniosła 33,4 proc., przy progu ważności dla odwołania prezydenta 26,98 proc., a dla odwołania rady miasta 30,59 proc.Według OGB 97,8 proc. głosujących było za odwołaniem prezydenta; 96,0 proc. za odwołaniem rady miasta.
CZYTAJ DALEJ

Kraków/ Zakończyło się referendum ws. odwołania prezydenta i rady miasta

2026-05-24 21:26

[ TEMATY ]

Kraków

referendum

Monika Książek

W niedzielę po godz. 21 zakończyło się referendum, w którym mieszkańcy Krakowa decydowali, czy odwołają prezydenta miasta Aleksandra Miszalskiego (KO) i czy odwołana zostanie rada miejska. Według sondażu exit poll przygotowanego dla Polsat News przez Ogólnopolską Grupę Badawczą referendum będzie ważne.

Z sondażu wynika, że frekwencja wyniosła 33,4 proc., przy progu ważności dla odwołania prezydenta 26,98 proc., a dla odwołania rady miasta 30,59 proc.Według OGB 97,8 proc. głosujących było za odwołaniem prezydenta; 96,0 proc. za odwołaniem rady miasta.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję